0541 402 00 22

Sanal Dükkanlar ile artık satışa oturduğunuz yerden devam edin!

İhtiyacınıza uygun paketler

Demo İncele

Sektörünüze Uygun E-ticaret Paketleri

E-ticaret yazılımı ihtiyacınızı karşılayacak tüm özellikleri ile beraber yüklenir!

Sektörünüze Uygun Temalar

Markalarınıza uygun tema tasarımlarıyla farklılık yaratın. Ön plana çıkan temanızla ziyaretçilerinize görselliğin yanı sıra kullanım kolaylığını da sunmanın farkını yaşayın

Pos Entegrasyonları!

Sanal Dükkanlar sanal pos entegrasyonu ile banka poslarına ücretsiz sahip olun. Entegrasyonu bulunan tüm banka postları dahil!

Davranışlara Uygun E-ticaret

Davranışlara göre listelenen ürünleriniz ve müşterilerin yönlendirmesini sağlayan yeni nesi e-ticaret yapay zekasına sahip olun.

Kullanıcılara göre şekillendirilmiş panel!

Siz işinize odaklanın diye Sanal Dükkanlar pratik ve güvenilir bir yönetim paneli sunar.

Stok Yönetimi

İşinizdeki tüm stoğunuzu Sanal Dükkanlar'da yönetebilirsiniz. Stok miktarlarını ve stok akışını takip edebilirsiniz. Stoğu biten ürün, tüm satış kanallarında otomatik olarak satıştan kalkar.Satışı yapılan ürünler otomatik stoktan düşer.

Ürün varyasyonları

Müşterilerinize ürünlerinizin renk, beden, materyal gibi varyasyonlarını sunabilirsiniz. Her bir varyasyon, kendine ait stok kodu, fiyat, ağırlık ve stok miktarına sahip olabilir. Sanal Dükkanlar ile sınırsız sayıda varyasyonu çok pratik bir biçimde ana ürünün altında yönetebilirsiniz.

İçe al, dışa aktar/ Xml-Excel

Excel ile ürünleri sitenizden dışa aktarıp, yine elinizdeki excel dosyasını Sanal Dükkanlar sistemine çekebilirsiniz. Belirlediğiniz özelliklerde içe/dışa aktarım ile yüzlerce ürünü hızlı bir biçimde ekleyip güncelleyebilirsiniz.

Ürün SEO özellikleri

Ürün sayfalarınızı SEO optimize hale getirmek çok kolay. Ürünlere özel meta etiketleri, başlıklar ve URL'ler oluşturabilirsiniz.

Çok Kanallı Satış Çözümü

Hem fiziksel mağazalarınızı, hem pazaryeri satışlarınızı hem de e-ticaret'inizi tek bir programdan yönetin.

Barkod İle Satış

Sadece satışlarınızı değil, tüm mağaza süreçlerinizi hızlandırın! Sanal Dükkanlar ile akıllı cihazlarınız üzerinden fiziksel mağazalarınızın stoklarını takip edebilir, satış ekranları üzerinde hızlıca kullanıcı değiştirebilir, barkodlu ürün satışı ile müşterilerinize hızlı bir satış deneyimi yaşatabilirsiniz.

Detaylı Raporlama

Sanal Dükkanlar işletmenizde size yardımcı olmak için kasa, satış, stok, ödeme ve ilave raporlarınızı otomatik oluşturur, size sadece takip etmesi kalır! Raporlar sayesinde günlük olarak işlem sayınızı, kasa hareketlerinizi, kasa açılış ve kapanış tutarınızı takip edebilirsiniz.

Ürün ve Stok Yönetimi

Sanal Dükkanlar manuel iş süreçlerinizi kolaylaştırır, sizin yerinize ürünlerinizin takibini yapar!

Pazarlama ve Reklam

Sanal Dükkanlar, e-ticaret sitenizin satışlarını arttıracak raporlama ve pazarlama özellikleri ile sitenizi uçurur

Gelişmiş Raporlar

Sepette kalan ürünler, akılı satış raporları gibi Akılı Ticaret'in gelişmiş raporları sayesinde müşterilerinizin davranışlarını daha iyi analiz edip daha iyi bir ürün ve pazarlama yolu çizebilirsiniz.

Arama motoru optimize e-ticaret sitesi

Sanal Dükkanlar ile gelişmiş SEO özellikleri hazır olarak sitenizde yer alır. H1, başlık (title), meta etiketleri gibi temel özellikler siz her ürün ya da içerik oluşturduğunuzda otomatik olarak oluşturulur. Bu özellikleri sonra kendiniz de özelleştirebilirsiniz.

Instashop/Facebook

İnstagram entegrasyonu ile sitenize instagram gönderilerini çekip, bu gönderilere ürünlerinizi bağlayabilirsiniz.Facebook takipçileriniz Facebook'ta ürünlerinizi inceleyip kolayca alışveriş yapabilirler.

Akıllı arama önerileri

Site içinde yapılan aramaları yönetim panelinde raporlayabilirsiniz. Sitenizde yapılan arama ve sonucunda bulunan ürünleri analiz edip, ürünlere ek anahar kelimeler girebilir, ürünlerinizin sitenizde daha kolay bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünleriniz Her Yerde, Satışlarınız Tek Yerde

Sanal mağazanıza yeni özellikler ve işlevler ekleyin

Tüm Pazaryerlerini Tek Bir Sitede Toplayın

Ürünlerinizi hem kendi e-ticaret sitenizden hem de pazaryerlerinden satabilir, tek bir yerden yönetirsiniz. Otomatik görevler ve süreç yönetimi ile işinize odaklanırsınız.

E-ticaret Paketleri

Sektörünüze uygun e-ticaret paketleri

Mega E-Ticaret Paketi

Satışlarınızı profesyonelleştirin.

Profesyonel E-Ticaret Deneyimi

Ücretsiz Premium Temalar

Gelişmiş kampanyalar

Müşteri gruplama, B2B

Google Reklam Entegrasyonu

Facebook / Instagram Reklam Entegrasyonu

7.500 TL750 TL5.500 TL 550 TL

Yıllık yenileme bedeli sadece 2490 TL

Hemen Başla

Premium E-Ticaret Paketi

E-ticaretinizi kurumsallaştırın.

Uçtan Uca Entegre E-Ticaret Deneyimi

En Üst Düzey E-ticaret Sitesi

8 Pazaryeri entegrasyonu  

Gelişmiş API Entegrasyonları

Muhasebe entegrasyonu

Mobil uygulama

Gelişmiş B2B Özellikleri

Birebir Kurulum Desteği

+ Ultra'daki tüm özellikler

Fiyat için lütfen iletişime geçin